МоваЯзык

/ Новини медицини

Лікарі розповіли, як вагітним уберегти дитину від хвороб

Американські вчені з'ясували, що матері, які страждають від зайвої ваги і діабету, приблизно в 3-4 рази частіше народжують дітей з аутизмом та іншими порушеннями психічного і соціального розвитку.

"Наше дослідження наголошує на тому факті, що загроза розвитку аутизму виникає вже з часу розвитку плоду всередині утроби матері. Для нас вкрай важливо зрозуміти, як конкретно комбінація діабету і зайвих кілограмів призводить до субоптимального розвитку зародка і дитини", - розповіла Даніель Фаллін з університету Джона Гопкінса в Балтіморі, пише "РІА Новини".

Фаллін і її колеги дійшли до такого висновку, спостерігаючи за тим, як росли і розвивалися приблизно три тисячі дітей, що народилися в 1998 році в американському Бостоні. Під час цього моніторингу вчені збирали дані не тільки про здоров'я самих дітей, але і їхніх матерів і батьків.

Проблема, як пояснює Фаллін, полягає в тому, що сьогодні понад 30% американок у молодому і середньому віці страждає від ожиріння, і приблизно 9-19% із них стає носіями діабету другого типу під час вагітності або навіть до неї. Все це говорить про те, що на США в майбутньому можуть очікувати серйозні проблеми з "епідемією" аутизму і розладами інтелектуального характеру.

Поки вчені не знають, із чим пов'язана подібна дія діабету й ожиріння матері на організм дитини, але вони припускають, що аутизм та інші розлади в роботі мозку виникають через те, що діабет спричиняє безліч запалень в організмі жінки і призводить до низки розладів у роботі гормональної системи.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, що робить дітей агресивними.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини