Google випустить мільйони стерильних комарів для боротьби зі смертельними вірусами

15,8 т.
Google випустить мільйони стерильних комарів для боротьби зі смертельними вірусами

Дослідницька організація Verily, один із підрозділів Google X, заявила, що готова випустити 20 млн стерильних комарів-самців, вирощених у лабораторіях Каліфорнії. 

Як повідомляє Express.co.uk, химерний хід є профілактикою і спробою боротьби з такими захворюваннями, як лихоманка Денге, вірус Зіка і чикунгунья, вірусної хвороби, що передається від москітів до людей. 

Випуск комарів є частиною проекту Debug Project - найбільшого американського дослідження, покликаного випустити комарів, інфікованих вірусом Волбакія, поширеного паразита, що відповідає за репродуктивну функцію. 

Відео дня

Ідея полягає в тому, щоб випускати заражених лабораторно комарів у природу. Вони будуть спаровуватися з дикими самками, проте яйця вилуплюватися від таких "пар" не будуть. Це, в свою чергу, призведе до загального зниження популяції комарів у майбутньому. 

Вчені планують випускати по мільйону комарів щотижня, протягом 20 тижнів. 

Таким чином, дослідники хочуть зменшити кількість інфікованих небезпечними для людини вірусами. 

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки