МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені розкрили секрет, коли народжуються найздоровіші люди

Дослідники з Кембриджського університету проаналізували дані 450 тисяч чоловіків і жінок. Вони з'ясували, що місяць народження сильно впливає на розвиток і стан здоров'я.

Так, діти, що народилися в червні, липні або серпні, при народженні важили трохи більше і в дорослому віці були вище тих, хто народився в зимові місяці, - повідомляє MedDaily. Крім того, фахівці встановили: дівчатка, які народилися влітку, досягали статевої зрілості пізніше. Це говорило про те, що їх здоров'я в дорослому віці буде міцним. Вчені припускають, що справа у впливі великої кількості сонячного світла на матерів у другому триместрі вагітності. Адже завдяки сонцю в організмі майбутніх мам виробляється багато вітаміну D.

А ще час року, в яку народилася людина, впливає на її настрій і на ризик розвитку афективних розладів. В цілому у людей, що народилися влітку, частіше спостерігається циклотимичний темперамент (у людини різко скаче настрій) в порівнянні з народженими взимку. Також народження навесні або влітку нерідко робить людей надмірно позитивними.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше канадські вчені Університету Макгілла в Монреалі визначили, що на здоров'я потомства можуть впливати не тільки гени батьків.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини