МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики знайшли новий дотепний спосіб схуднення: жир так і тане

Португальські лікарі визначили, що примусове "включення" певних нервів у жирову тканину призводить до того, що її клітини починають розкладатися і спалювати жир.

"Отримані нами результати дають нову надію на те, що ми зможемо боротися з проблемою зниження чутливості мозку деяких людей до лептину, що є однією із причин розвитку ожиріння. Крім того, це відкриття дозволило нам зрозуміти, як даний гормон управляє спалюванням жиру в нормальних ситуаціях", - розповіла Ана Домінгос з інституту науки Гюльбенкяна в Оейраш, - передає РІА Новини

Виявилося, що жирова тканина містить в собі велику кількість нервових волокон, які реагують на молекули лептину і передають сигнал про їх присутність в мозок. У повних людей передача цього сигналу, по всій видимості, порушена, і мозок не відправляє назад сигнал, який би змушував ці "лептінові" нейрони випускати молекули, що змушують клітини жирової тканини розкладати жир.

Як показали експерименти португальських біологів, це можна зробити примусовим чином - коли вони "включили" дані нервові клітини за допомогою світла, жирова тканина щурів почала швидко руйнувати саму себе. На думку Домінгос, ніщо не заважає знайти спосіб здійснити те ж саме і в жировій тканині людини.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені запропонували новий ефективний спосіб для схуднення.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини