МоваЯзык

/ Новини медицини

У США створили першу людину-кіборга: опубліковано відео

26-річному американцеві імплантували в мозок і коліна спеціальну електроніку, яка дозволяє створювати і вловлювати електричні імпульси, які відповідають за м'язові скорочення.

Завдяки такій процедурі, до цього паралізований хлопець, зміг встати на ноги і навіть пройти декілька метрів, - пише New Scientist.

Для вчених це справжній прорив - людина-кіборг змогла самостійно подолати понад 3 метри, повністю контролюючи кожен крок силою думки.

Звичайно, є й мінуси - хлопцеві доведеться ходити за допомогою спеціальних пристосувань, оскільки ноги-то тримають, проте вони повністю нечутливі і він може легко оступитися. Та й навчання далося не зовсім просто.

Спочатку паралізованого хлопця вчили за допомогою віртуальної реальності управляти ногами за допомогою імплантату на голові. Потім йому довелося освоїти м'язи ніг під час комп'ютерного моделювання ходьби. І тільки потім йому дозволили зробити декілька самостійних кроків по твердій землі.

Вчені заявили, що тест показав специфіку людського мозку підтримувати здатність посилати команди ногам навіть після серйозної травми спинного мозку та при заблокованому повідомленні з нервами нижньої частини тіла.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розповіли, чому людину "мучить совість".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини