Лікарі знайшли несподіваний порятунок від раку грудей

54,4 т.
Лікарі знайшли несподіваний порятунок від раку грудей

Австралійські вчені виявили, що вакцина проти вірусу папіломи людини допоможе знизити ризик розвитку раку молочної залози.

Лікарі досліджували майже 4000 зразків тканин молочної залози. Вчені відібрали біопсії жінок, у яких розвинувся рак молочної залози, незважаючи на те, що результати гістологічного дослідження вказували на низький ризик розвитку пухлин грудей, - пише "Медпортал".

Медикам вдалося виявити присутність вірусу папіломи людини в 855 зразках тканин молочної залози, причому деякі з них ставилися до ВПЛ, асоційованим із високим ризиком. Поки, втім, вчені не знають, яким чином вірус папіломи людини потрапляє в тканини молочної залози.

Відео дня

Читайте: Вчені назвали небезпечні домашні речі, що викликають рак

Дослідники вважають, що отримані ними дані дають підстави припускати, що вакцина здатна захистити не тільки від раку шийки матки, але і скоротити кількість випадків розвитку раку молочної залози.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли у дітей небезпечну хронічну хворобу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки