"Забули про жахливі наслідки": МОЗ назвав головну причину спалаху кору в Україні

20,3 т.
'Забули про жахливі наслідки': МОЗ назвав головну причину спалаху кору в Україні

Основна причина того, що в Україні реєструються випадки захворювання на кір, це відмова батьків вакцинувати своїх дітей. У 2016 році щеплення були зроблені тільки 45% дітей, а повторну дозу вакцини отримали лише 30% малюків.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

"Ми підтримуємо Міністерство охорони здоров'я в прагненні досягти належного рівня імунізації, щоб кожна дитина в Україні був під захистом. На жаль, батьки часто недооцінюють важливість вакцинації, тому що вони не бачать жахливих наслідків цієї хвороби", - каже Марті Еверард, голова бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні.

Відео дня

На сайті відомства зазначають, що вакцина від кору безпечна, та є єдиним ефективним способом захистити дитину від хвороби і її наслідків.

"Вакцини в країні є, тому немає ніяких виправдань, щоб не вакцинуватися. Ми завезли понад 1,2 мільйона доз вакцини КПК виробництва GSK у 2016 році, і зараз у регіонах у наявності близько 900 тис. доз", - говорить Джована Барберіс, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Нагадаємо, на сьогодні відомо про 735 випадків кору (в Івано-Франківській області - 392, а в Одеській - 267), з яких 536 захворювань у дітей. При цьому, в минулому році на ці ж дати було зафіксовано тільки 10 випадків захворювань.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в МОЗ розповіли хто "нагородив" українців небезпечною хворобою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки