Психологи знайшли сильний спосіб впливу на людину

19,7 т.
Психологи знайшли сильний спосіб впливу на людину

Американські психологи визначили, що питання можуть впливати на поведінку людини сильніше наказів або звичайного прохання. Вчені з'ясували, що питальна форма викликає у людей психологічну реакцію, і, ймовірно, змушує відчувати себе некомфортно.

Наприклад, питання "Ви перероблюєте відходи?" може спровокувати людину замислитися над станом довкілля та замотивувати її утилізувати сміття, в той час як фраза "Перероблюйте відходи" такого впливу на людей не надає, передає Газета.

Також дослідники звернули увагу, що вплив питань сильніший, ніж, коли вони задаються комп'ютером і коли мається на увазі однозначна відповідь "так" або "ні".

"Питання задавати нескладно, і зробити це можна не тільки під час особистого спілкування, але і в рекламі, розсилках, в різних онлайн-джерелах та інших ЗМІ", - зазначили вчені.

Відео дня

Маркетологи дійшли до висновку, що питання є ефективним способом вплинути не тільки на особисту поведінку, але і на споживчі покупки, а також застерегти від помилок. Фраза "Чи сядеш ти п'яним за кермо?" може надати більший вплив, ніж "Не пий за кермом!"

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що психологи пояснили кар'єрний ріст і професійний успіх "поганих хлопців".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки