У тілі 90-річної жінки знайшли 50-річну мумію

56,3 т.
У тілі 90-річної жінки знайшли 50-річну мумію

У Чилі лікарі несподівано виявили муміфікований плід віком 50 років в тілі 92-річної пацієнтки. Літня жінка звернулася до лікаря після невдалого падіння зі скаргами на біль у животі, пише El Marino.

Рентген показав наявність у жінки плоду, зачатого приблизно 50 років тому. Медики встановили, що ненароджена дитина мала період виношування в 30 тижнів.

Жінка навіть не здогадувалася про свою вагітність, оскільки плід з невідомих причин загинув і муміфікувався, але не створював жінці дискомфорту.

Читайте: Генетики визначили, хто сильніший - жінки чи чоловіки

Лікарі прийняли рішення не проводити операцію, оскільки спроби витягти мумію представляли б небезпеку для життя пристарілої жінки.

Відео дня

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені з'ясували, від чого швидко старіють жінки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки