Масове отруєння в Києві: держорган назвав винуватця

17,5 т.
Масове отруєння в Києві: держорган назвав винуватця

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів сьогодні, 29 червня, повідомила про масове отруєння людей, що вживали харчові продукти в закладі громадського харчування ТОВ "Суші Ленд".

Про це повідомляє прес-служба відомства.

На сайті вказано, що внаслідок отруєння постраждали 16 осіб. Фахівцями Головного управління Госпродпотребслужби в Києві розпочато проведення епідеміологічного обстеження вказаного закладу з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень. Ситуація перебуває під контролем відомства.

Зазначимо, що раніше в мережі з'явилася інформація про те, що кілька людей потрапили в інфекційне відділення лікарні з отруєнням після відвідин іншого закладу громадського харчування - мережі ресторанів "Євразія".

Відео дня

"Обозреватель" з'ясовує, чи є зв'язок між ТОВ "Суші Ленд" і ТОВ "Євразія".

Зазначимо також, що на сайті "Суші Ленд" зазначено, що вони є мережею магазинів.

Раніше "Обозреватель" давав рекомендації, які допоможуть швидко відновитися після харчового отруєння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки