Перевірка завершена: САП дала відповідь щодо закупівлі ліків Мінздоров'ям

10,0 т.
Перевірка завершена: САП дала відповідь щодо закупівлі ліків Мінздоров'ям

Згідно з результатами проведення досудового розслідування спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) не виявила порушень під час закупівлі Міністерством охорони здоров'я ліків із залученням міжнародних організацій.

Про це повідомляється на сторінці відомства в соціальній мережі Facebook.

"За результатами проведення під час досудового розслідування було отримано інформацію, яка дозволяє зробити висновок про відсутність у діях посадових осіб Міністерства охорони здоров'я України будь-яких ознак складу злочину, передбаченого ст. 210 КК України під час закупівлі ліків із залученням міжнародних організацій. У зв'язку цим фактом 6 липня 2017 року прокурором прийнято рішення про закриття вищевказаної кримінальної справи", - наголошується у повідомленні.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", генпрокурор Юрій Луценко розповів, що генеральна прокуратура почала розслідування про можливу наявність прострочених ліків в "Охматдиті", які були закуплені Міністерством охорони здоров'я для онкохворих дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки