Вчені винайшли інноваційний пристрій для боротьби з хропінням

7,4 т.
Вчені винайшли інноваційний пристрій для боротьби з хропінням

Вчені розробили інноваційний пристрій для боротьби з хропінням, за допомогою якого можна будеть в прямому сенсі "зашити" рот людині, що храпить.

Як повідомляє MedikForum, новий гаджет вже проходить випробування на Тайвані.

Зазначається, що прилад фіксує рот в закритому положенні, через що людина позбавляється фізичної можливості хропіти і починає дихати носом, а не ротом.

Наразі пристрій перевіряють на 30 добровольцях.

Читайте: Вчені назвали продукт, що знижує ризик діабету і захворювань серця

Нагадаємо, причиною хропіння є апное уві сні, при якому тканини горла розслабляються і заважають проходженню повітряних потоків. Через це люди не тільки хропуть, але ще і перестають дихати на 5-10 секунд, що призводить до пробудження. В результаті, жертви апное прокидаються ночами десятки разів, не помічаючи цього, через що наступного дня відчувають себе розбитими.

Відео дня

Існує теорія про те, що дихання через рот є однією з головних причин апное і хропіння. А ось якщо повітря буде надходити через ніс, то воно встигне нагрітися і не вчинить такого негативного впливу на стінки гортані. Ось чому спонукання дихати через ніс і має стати потужним засобом лікування хропіння.

У розпорядженні медицини вже є спеціальна маска проти хропіння, що подає повітря під тиском, і це перешкоджає колапсу тканин горла. І хоча вона є ефективною, багато жертв хропіння відмовляються від цього страхітливого на вигляд девайса через його незручність.

Читайте: Німецькі вчені "розсекретили" тягу до жирної їжі

Гаджет під назвою Varnum набагато менш об'ємний. По суті це розчинний пластир, яким людина просто склеює губи перед сном.

У ньому є невелика дірочка для того, щоб повітря все-таки проходило всередину. Його кількості достатньо для дихання, але недостатньо для коливання стінок гортані і хропіння. Дослідження показують, що цей пристрій є досить ефективним і комфортним.

Раніше "Обозреватель" публікував 13 реальних способів, які допоможуть позбутися від хропіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки