МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені винайшли інноваційний пристрій для боротьби з хропінням

Вчені розробили інноваційний пристрій для боротьби з хропінням, за допомогою якого можна будеть в прямому сенсі "зашити" рот людині, що храпить.

Як повідомляє MedikForum, новий гаджет вже проходить випробування на Тайвані.

Зазначається, що прилад фіксує рот в закритому положенні, через що людина позбавляється фізичної можливості хропіти і починає дихати носом, а не ротом.

Наразі пристрій перевіряють на 30 добровольцях.

Нагадаємо, причиною хропіння є апное уві сні, при якому тканини горла розслабляються і заважають проходженню повітряних потоків. Через це люди не тільки хропуть, але ще і перестають дихати на 5-10 секунд, що призводить до пробудження. В результаті, жертви апное прокидаються ночами десятки разів, не помічаючи цього, через що наступного дня відчувають себе розбитими.

Існує теорія про те, що дихання через рот є однією з головних причин апное і хропіння. А ось якщо повітря буде надходити через ніс, то воно встигне нагрітися і не вчинить такого негативного впливу на стінки гортані. Ось чому спонукання дихати через ніс і має стати потужним засобом лікування хропіння.

У розпорядженні медицини вже є спеціальна маска проти хропіння, що подає повітря під тиском, і це перешкоджає колапсу тканин горла. І хоча вона є ефективною, багато жертв хропіння відмовляються від цього страхітливого на вигляд девайса через його незручність.

Гаджет під назвою Varnum набагато менш об'ємний. По суті це розчинний пластир, яким людина просто склеює губи перед сном.

У ньому є невелика дірочка для того, щоб повітря все-таки проходило всередину. Його кількості достатньо для дихання, але недостатньо для коливання стінок гортані і хропіння. Дослідження показують, що цей пристрій є досить ефективним і комфортним.

Раніше "Обозреватель" публікував 13 реальних способів, які допоможуть позбутися від хропіння.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини