МоваЯзык

/ Новини медицини

Людину від ракових пухлин врятують "теплові гранати"

Британські вчені з Манчестерського університету створили "теплові гранати", що доставляють протиракові ліки прямо в пухлини.

"У нашому випадку теплова "чека" встановлена ??на температурі 42 градусів, що всього на декілька градусів вище, ніж нормальна температура тіла. І хоча ми перевірили роботу наших "гранат" поки тільки в лабораторії, існує ціла низка способів "нагріти" ракові клітини в організмі пацієнтів, частина з яких уже використовується в медичній практиці", - розповів один із розробників методу Костас Костарелос, передає "Vademecum".

Основа "теплових гранат" - ліпосоми. Це мікроскопічні структури з клітинних мембран. Усередині у них ховаються молекули лікарського препарату. Отже, "гранати", нагріті до певної температури, розпадаються і викидають лікарську речовину прямо в клітини пухлин.

На сьогодні вже проведені експерименти з культурами клітин злоякісних новоутворень у лабораторії. Також стартували доклінічні випробування на тваринах. Вченим вдалося зменшити пухлини у тварин і збільшити їхню виживаність, коду в ліпосомах містилися антитіла, здатні розпізнавати клітини меланоми (одного з типів раку шкіри).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики пояснили, як влаштований найзагадковіший організм.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини