МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики назвали найнебезпечнішу для здоров'я роботу

Медики з Центру громадського здоров'я Міллмен при Колумбійському університеті назвали найнебезпечнішу для здоров'я роботу.

Фахівці з'ясували, що найскладнішу і найбільш нервову роботу мають менеджери середньої ланки. На відміну від рядових співробітників і топ-менеджерів, вони частіше відчувають депресію і тривогу, - передає Вокруг света.

Висновки медиків грунтуються на результатах проведеного ними експерименту. Протягом року вони спостерігали за змінами та станом здоров'я 22 тисяч добровольців, кожен із яких був старше 18 років і працював повний день. Усіх учасників розділили на три групи. До першої увійшли підприємці і топ-менеджери, у другу - менеджери відділів, а в третю - рядові співробітники.

Виявилося, що у 18% менеджерів і керівників середньої ланки помітні симптоми депресії. Серед рядових співробітників аналогічний показник склав 12%, а серед великих керівників і власників власного бізнесу ще менше - 11%. На думку вчених, такий розподіл обумовлено тим, що представники середньої ланки більше за інших відчувають відповідальність за свою роботу і часто стикаються з конфліктними ситуаціями.

Менеджерам доводиться грати роль сполучної ланки і доносити до підлеглих рішення, ухвалені вищим керівництвом. При цьому рядові співробітники часто висловлюють незгоду з подібними постановами, і менеджери зобов'язані згладжувати невдоволення, що виникає з обох сторін. Рано чи пізно, все це призводить до сильних стресів, що може спричинити нервові зриви.

Нагадаємо, раніше експерти повідомили, що звільнення травмує психіку на все життя.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини