Медики розповіли, як секс "виводить" із нирок камені

7,3 т.
Медики розповіли, як секс 'виводить' із нирок камені

Турецькі вчені на чолі з Берканом Резорлу (Berkan Resorlu) розповіли, як секс "виводить" із нирок камені. Якщо розмір каменів у нирках не перевищує 6 мм, то для пришвидшення їхнього самостійного виведення, хворим варто просто щодня займатися коханням.

У дослідженні взяли участь 75 пацієнтів, - повідомляє Kharkov.dozor.ua.

Учені розділили всіх учасників експерименту на три групи.

Першим було рекомендовано займатися сексом не менше 3 разів на тиждень, другі вживали препарат тамсулозин, який зрідка призначається при сечокам'яній хворобі, а пацієнти з третьої, контрольної групи, проходили стандартний курс лікування.

Стан хворих оцінювався через 2 і 4 тижні після початку експерименту.

Відео дня

Виявилося, що вже через 2 тижні від каменів у нирках позбулися майже 84% тих, хто регулярно займався сексом.

У другій і третій групах від каменів у нирках позбулися 48% і 35% відповідно.

Автори наголошують, що регулярне статеве життя допомогло їхнім пацієнтам позбутися від каменів у нирках швидше, ніж вживання ліків.

Як повідомляв "Обозреватель", експерти заявили, що відсутність сексу може стати причиною ранньої смерті чоловіка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки