Вчених вразив вплив домашніх тварин на сон людини

14,3 т.
Вчених вразив вплив домашніх тварин на сон людини

Американські вчені визначили, що господарі, які сплять в обнімку зі своїми домашніми вихованцями, краще висипаються. Коти чи собаки надають їм відчуття безпеки, захищеності, що сприяє хорошому сну. Особливо це стосується людей самотніх.

За словами дослідників, багато людей сприймають домашніх звірів, як членів сім'ї. Оскільки людина витрачає значну частину часу на сон, бажання того, щоб тварина розділила з ним і цей прояв життя, цілком з'ясовно, - пише Моя планета.

У той же час останнім часом у домашніх господарствах число тварин зростає, разом з ним зростає і число домовласників, що скаржаться на те, що вихованці заважають їм спати.

Відео дня

У ході досліджень було опитано 150 чоловік. Всього 56% опитаних розповіли, що допускають кішок або собак на ліжко або в спальню, з них 20% скаржаться на те, що тварини заважають їм спати, а 41% стверджує, що разом зі звірятками їм спиться краще.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, чим загрожує щоденне недосипання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки