В Україні збільшилися випадки захворювання на кір

8,9 т.
В Україні збільшилися випадки захворювання на кір

Значне збільшення захворювань на кір зафіксовано в Одеській та Івано-Франківській областях. Загалом у 2017 році випадки захворювання зареєстровані в 15 регіонах країни.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

На сьогоднішній день відомо про 735 випадків кору (в Івано-Франківській області - 392, а в Одеській - 267), з яких 536 захворювань у дітей. При цьому, в минулому році на ці ж дати було зафіксовано тільки 10 випадків захворювань.

Крім того, зареєстровані випадки і в інших областях: у Тернопільській - 19, у Дніпропетровській - 11, у Вінницькій - 9, у Чернівецькій - 8, у Львівській - 7, в столиці та у Закарпатській області - по 4, а у Хмельницькій і Кіровоградській - по 3 і 2 відповідно.

Відео дня

На сайті МОЗ стверджують, що основна причина збільшення захворювань - недостатнє охоплення плановими щепленнями у дітей і дорослих, і закликають українців вакцинувати своїх дітей згідно з календарем профілактичних щеплень, відзначаючи, що вакцинація - найефективніший спосіб захиститися від хвороби.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названі шість причин, чому потрібно робити щеплення від кору.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки