Медики повідомили, у скільки років настає криза для чоловічої кар'єри

7,1 т.
Медики повідомили, у скільки років настає криза для чоловічої кар'єри

Вчені з Единбурзького університету, Великобританія, визначили, що чоловіки, які до 27 років не досягають цілей у кар'єрі, відчувають себе менш благополучними і щасливими у пізньому віці.

Так, згідно з дослідженням, ті чоловіки, які у віці від 15 до 27 років змінили безліч місць роботи і мали інші показники кар'єрної нестабільності, з меншою ймовірністю відчуватимуть себе задоволеними і такими, які досягли цілей у подальшому житті, - пише The Ttelegraph.

За даними психологів, які опрацювали дані, чоловіки, які досягли поставлених у 18 років цілей або домоглися більшого, в літньому віці були впевнені, що їхнє життя мала більше сенсу. У той же час нестабільність у кар'єрі і відсутність досягнень у чоловіків негативно позначилося на їхніх поглядах на життя і на ступені задоволеності нею в старості.

Відео дня

Читайте: Вчені знайшли першу в історії тварину, яка ходила на чотирьох лапах

Досягнення відіграють велику роль і в житті жінок, але вони відрізняються від чоловічих. Так, задоволені своїм життям виявилися жінки, яким вдалося отримати гарну освіту і досягти соціальної мобільності, тобто можливості стати представницями іншого соціального прошарку.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені назвали основну причину, чому дитина починає палити.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки