МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені придумали, як просто перестати боятися стоматолога

У Британії психологи створили особливий набір прийомів і тестів, який допоможе людям перестати боятися походів до стоматолога. Особливо це стане в нагоді дітям, які не люблять зубних лікарів.

"Людям з дентофобією доводиться гарувати заспокійливі і знеболюючі для того, щоб вони розслабилися і дозволили провести лікування. Це, однак, не допомагає їм боротися зі страхом в довгостроковій перспективі, і наша методика націлена саме на вирішення цієї проблеми. П'ять сесій нашої поведінкової терапії досить для того, щоб такі пацієнти не потребували заспокійливих при відвідуванні зубного кабінету", - розповів Тім Ньютон з Королівського коледжу Лондона, - передає РІА Новини.

Ключовим елементом набору психологічних прийомів був тест, що дозволяв британським медикам виділити те, що саме лякало учасників експерименту, і цілеспрямовано боротися з цією фобією під час сесій когнітивно-поведінкової терапії. За словами Ньютона, більша частина учасників боялася або бура, або уколів, і лише невелика частина побоювалася самих лікарів або інших атрибутів стоматології.

Після чотирьох-п'яти сесій занять з психологом, приблизно кожні чотири з п'яти учасників експерименту позбувалися від необхідності приймати заспокійливі ліки перед лікуванням зубів, і втрачали страх перед стоматологами. Це, як розповідає Ньютон, сприятливо позначалося на стані всього їхнього рота в цілому, так як тепер британці починали звертатися до лікарів ще до того, як біль ставав нестерпним.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики навчилися заморожувати окремі органи для пересадки.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини