МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені визначили, чим виділяється мозок успішних людей

Британські вчені з Оксфордського університету визначили, як виглядає мозок успішної людини. Вони відшукали залежність між особистими якостями людини і тим, які зв'язки утворюють нейрони в його мозку.

Дослідники використовували метод дифузійної магнітно-резонансної томографії, щоб отримати скани мозку близько 460 добровольців у віці від 22 до 35 років. Додатково в розпорядженні вчених малося досьє на кожного випробуваного, в якому містилися відомості про приблизно 280 характеристик - від віку, економічного статусу і особистих якостей до результатів, отриманих в ході різних тестів на оцінку інтелекту, передає Стрічка.

Проаналізувавши отримані відомості, автори встановили, що певний візерунок нейронних зв'язків повторюється у людей з так званими позитивними характеристиками - від гарної пам'яті і багатого словникового запасу до високої задоволеності життям. Самі нейронні зв'язки у них більш великі, ніж у людей з "негативними" якостями - від пристрасті до куріння до запальності.

Вчені відзначили, що на підставі отриманих даних неможливо встановити, як різні якості пов'язані один з одним. Крім того, їм ще належить з'ясувати, чи є ослаблені нейронні зв'язки причиною або наслідком наявності негативних якостей.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розкрили новий спосіб міняти геном людини.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини