Що чекати від медреформи: з'явилася зручна інфографіка

18,5 т.
Що чекати від медреформи: з'явилася зручна інфографіка

Перший крок до запуску медреформи в Україні був зроблений на початку червня - в першому читанні депутати ухвалили проект закону № 6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів. Однак не всім зрозуміло, що ж чекати від нової медичної реформи? Які послуги будуть безкоштовними для пацієнта, а на що буде діяти принцип співоплати.

Тому, щоб кожен українець міг розібратися, якою буде нова медицина, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун опублікувала інфографіку, яка відповідає на багато запитань.

"Медична реформа на одній інфографіці. Якщо ви ще не встигли розібратися, які послуги будуть безкоштовними для пацієнта, на що буде діяти співоплата, що треба знати про сімейного лікаря - дізнайтеся тут. Читайте і діліться з друзями основними принципами медреформи. Так медицина працює в прогресивних країнах, буде працювати і у нас", - написала Супрун.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в Україні стартувала електронна система охорони здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки