Прокляття середньовіччя: у США підліток за 4 дні помер від бубонної чуми

6,1 т.
Прокляття середньовіччя: у США підліток за 4 дні помер від бубонної чуми

У США 16-річний Тейлор Гес помер через бубонну чуму, що перейшла в септичну форму. Хлопець помер на наступний день після свого дня народження.

Так за 4 дні до смерті у Тейлора з'явились симптоми, які не тільки батьки хлопчика, але й лікарі визнали проявами сильної застуди: у нього підвищилася температура, почервоніло горло і з'явилися сильні болі в м'язах, - пише The Denver Channel.

3 дні потому в день його 16-річчя самопочуття Тейлора значно покращилося, однак наступного дня рано вранці у нього почалася сильна горлова кровотеча, і він помер по дорозі в лікарню.

Відео дня

Читайте: Від аномальної спеки в Пакистані загинули близько 140 осіб

Тільки посмертний розтин показав, що причиною його смерті став сепсис, викликаний бубонною формою чуми.

Медики поки не можуть встановити, яким чином збудники чуми проникли в організм хлопця. У цьому штаті останній випадок захворювання чумою був зареєстрований у 1999 році.

Щорічно в США реєструється в середньому 7 випадків захворювання чумою, у 80% випадків це бубонна форма чуми.

Читайте: На Львівщині від ботулізму помер хлопець, ще три людини при смерті

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Бразилії у віці 20 років помер молодий хлопець в образі лялькового Кена.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки