Лікування ВІЛ: в ЄС розповіли про нову методику

13,8 т.
Лікування ВІЛ: в ЄС розповіли про нову методику

Європейський регулятор розглядає можливість запуску нового препарату для лікування вірусу ВІЛ. 

Як повідомляє PharmaTimes, засіб виробляється компанією Гілеад і є комбінацією біктегравіра, емтрицитабіну і тенофовіру алафенаміда.

Прийом однієї таблетки на день продемонстрував високий рівень придушення вірусу і відсутність резистентності через 48 тижнів.

За словами головного наукового співробітника компанії-виробника ліків Норберта Бішофбергера, цей таблетований препарат являє собою потенційний прогрес у лікуванні ВІЛ, поєднуючи ефективність інгібітору інтегрази, біктегравіра, а також з профілю безпеки магістральної системи FTC/TAF", - зазначив він. 

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", експертна рада американського Управління з контролю за продуктами харчування і ліками (FDA) одноголосно схвалила протиракову терапію, яка на генетичному рівні змінює власні клітини пацієнта, перетворюючи їх на "живий препарат", який потужно бореться з хворобою. 

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки