Лікування ВІЛ: в ЄС розповіли про нову методику

11,8 т.
Лікування ВІЛ: в ЄС розповіли про нову методику

Європейський регулятор розглядає можливість запуску нового препарату для лікування вірусу ВІЛ. 

Як повідомляє PharmaTimes, засіб виробляється компанією Гілеад і є комбінацією біктегравіра, емтрицитабіну і тенофовіру алафенаміда.

Прийом однієї таблетки на день продемонстрував високий рівень придушення вірусу і відсутність резистентності через 48 тижнів.

За словами головного наукового співробітника компанії-виробника ліків Норберта Бішофбергера, цей таблетований препарат являє собою потенційний прогрес у лікуванні ВІЛ, поєднуючи ефективність інгібітору інтегрази, біктегравіра, а також з профілю безпеки магістральної системи FTC/TAF", - зазначив він. 

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", експертна рада американського Управління з контролю за продуктами харчування і ліками (FDA) одноголосно схвалила протиракову терапію, яка на генетичному рівні змінює власні клітини пацієнта, перетворюючи їх на "живий препарат", який потужно бореться з хворобою. 

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки