МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені навчилися визначати рак за три хвилини

Вчені з Японії навчилися виявляти онкологічне захворювання на ранній стадії по одній краплі крові за три хвилини. "Технологія дозволяє визначити всього по одній краплі крові наявність злоякісної пухлини, а також виявити на ранній стадії рак шлунку, товстої кишки і підшлункової залози всього за три хвилини. Такої технології більше немає ніде в світі ", - повідомив РІА Новини Кацуюкі Хасегава - науковий співробітник компанії MYTECH, яка спільно з лікарнею Тойосю при Університеті Сева створила нову технологію. Компанія розробила пластину з металу особливого складу. Вміщена на пластину крапля крові пацієнта зі злоякісною пухлиною при обробці ультрафіолетовим та іншими видами випромінювання починає світитися, а кров людини з доброякісною пухлиною світла не випромінює.

"Це є абсолютно новим досягненням у світі. Цей спосіб простий у застосуванні і його можна почати використовувати в будь-якій лікарні хоч завтра", - сказав Хасегава. Проведені експерименти за участю 20 онкологічних хворих та пацієнтів з доброякісними новоутвореннями показали здатність нової технології безпомилково визначати ракове захворювання за три хвилини. Вчені розраховують, що вже через рік зможуть провести перші клінічні випробування.

Як повідомляв "Обозреватель", провідний біолог ХХ століття Доктор Отто Варбург ще десятки років тому виявив, що рак виникає через зміни кислотності в організмі .

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини