Аферисти продають "інноваційні" ліки

Аферисти продають 'інноваційні' ліки

Група аферистів намагається створити в Україні ажіотажний попит на "рятівні ліки", які нібито назавжди виліковують від цукрового діабету.

Продається цей фуфломіцин від імені українського виробника "Фармаком" і рекламується на сайті, який повідомляє, що він належить телеканалу СТБ, що входить до медіагрупи StarLightMedia. Нагадаємо, що власником цієї медіагрупи, до якої входить 16 сайтів, є Віктор Пінчук, зять колишнього президента України Леоніда Кучми.

На сторінці фуфла під назвою Diabexon (Діабексон) повідомляється, що це - унікальний препарат, що виліковує будь-який тип цукрового діабету. Цей сайт, що один в один скидається на сайт фармвиробника "Фармаком", повідомляє, що інсулін тепер не знадобиться - проковтни чарівну пігулку всього за 33 гривні і ти здоровий!

Відео дня

Для більшої переконливості говориться, що взагалі-то ці ліки капець дорогі, але завдяки рідному МОЗ, держпрограмі і навіть UNICEF тільки сьогодні і тільки зараз на нього велика знижка! Термін дії знижки якусь годину, і кількість упаковок обмежена. Однак, коли б ви не зайшли за посиланням – на щастя, у вас ще є щонайменше півгодини часу, щоб вам зателефонували на вказаний телефон та обвели навколо пальця.

Коментарі тих, хто "щасливо вилікувався від діабету", повинні підтвердити, що все записане – чиста правда.

Щоб підвищити довіру до "чудо-таблетки", розказано, що нібито його десятками тисяч закупила сама Анджеліна Джолі, яка приїжджала до Львова, щоб передати їх хворих дітям. І навіть додається фото її чорної від цукрового діабету ноги. Дивно, чому нога в неї не вилікувалась, у неї ж тисячі цих прекрасних пігулок... Напевно, все віддала хворим дітям, не інакше.

Для більшої переконливості на сайті постійно з'являються спливаючі вікна, мовляв, черговий "щасливий львів'янин Василь щойно придбав препарат і тепер він здоровий"

Дякую небайдужим українцям, таким як Гарік Корогодський, хто звернув увагу на цю проблему.

Гарік, як і багато хто українців, не з чуток знає, що це за страшна хвороба. Тим більше гостро ця проблема стоїть зараз, коли тисячі діабетиків опинилися на межі життя та смерті через військові дії, залишившись без інсуліну. А без інсуліну вони приречені на смерть. "Якщо щодо ліків правда – я заплачу за 10000 упаковок та роздам їх. Але це неправда, на жаль", – пише підприємець.

До речі, ніяких інструкцій або хоча б опису складу цього фуфломіцину на сайті немає - тільки наполеглива вимога купити його щоб врятуватися від діабету прямо зараз.

Пошук на сайті компанії "Фармаком" показав, що, швидше за все, до "ліків" Diabexon вони стосунку не мають. Хоча сайт схожий один на один.

Натомість пошуку в Гуглі показав, що горезвісний Diabexon колись продавався як трав'яна добавка в Індонезії.

І, між іншим, весь український Інтернет забитий іншим диво-препаратом від діабету, з схожою назвою – Діабекон.

Коштує він дорожче, натомість є якоюсь скарбничкою чудо-травок з невідомими Україні назвами. Список там довгий, і в основному все це рослини родом з Центральної Азії та Індії. Продавці обіцяють ефект, схожий на інсулін, але зате "натурального походження" і невідомого результату, додамо ми. Перелік трав, що входять до складу, великий, ось деякі з них: Meshashringi (травка сім'ї молочаю), Pitasara (дерево з сімейства бобових, з них виходять гарні двері та віконні рами), Jambu (трав'яний алкалоїд), Shatavari, воно ж Asparagus racemosus - спаржа і т.д., всього понад 30 витяжок із "дивовижних" східних рослин.

Чи варто згадувати, що ніхто ніколи не перевіряв, як ці таблетки вплинуть на здоров'я людини і само собою, продавці цих аюрведичних псевдоліків ніякої відповідальності за них не несуть.

Отже, у зв'язку з вищевикладеним у нас кілька питань.

Питання перше – до компанії СТБ, медіагрупи StarLightMedia та до пана Віктора Пінчука, як їхнього власника?

Питання друге – до компанії "Фармаком" – вам абсолютно байдуже, що під вашим брендом шахраї обманюють довірливих людей, заробляючи на чужому болю та стражданнях? Чи ви з ними в долі?

І питання третє: куди дивляться правоохоронні органи, і чому досі аферисти, які наживаються на хворих, які зневірилися, не сидять за ґратами? Взагалі робиться хоч щось шоб покарати їх, як вони того заслуговують, або ми й надалі читатимемо рекламу про "ліки, які чистять судини від Комаровського" або "Діабексон від Анджеліни Джолі".

Що таке цукровий діабет і чи можна його вилікувати

Нагадаємо, що цукровий діабет – підступна та невиліковна хвороба. Діабет існує двох типів: при першому типі підшлункова залоза взагалі не виробляє інсулін, а при другому інсулін виробляється, але не надходить у клітини. Як перший, так і другий тип діабету невиліковні, оскільки процеси, що викликали захворювання, незворотні. Принаймні поки що.

Як медична наука, так і натуропати, прихильники народної медицини - ніхто поки не винайшов ліки, що повністю виліковують від діабету. Спекуляції на тему, мовляв, "медицині це невигідно бо не вдасться заробити на діабетиках" не витримують жодної критики: виробництво подібної панацеї збагатить як його винахідника, так і виробників. Тому є багато прикладів. З недавніх - згадайте, як найбільші компанії світу наввипередки намагалися першими відкрити вакцину від COVID-19. Її виробники на сьогодні заробили вже десятки мільярдів доларів: один лише Pfizer заробив понад $26 млрд лише за перший рік продажів.

Тому ж генію, хто зможе винайти подібні ліки, забезпечена слава у століттях, як, наприклад, Олександру Флемінгу, першовідкривачеві пеніциліну, або Луї Пастеру – творцю наукових засад вакцинації. Обидва ці відкриття врятували сотні мільйонів життів, і вдячне людство їх ніколи не забуде.

Так само кожен діабетик I типу знає ім'я Фредеріка Бантінга, який відкрив на початку 20-х інсулін, за що в 1923 році отримав Нобелівську премію. Його робота врятувала сотні мільйонів життів.

У Канадійському Лондоні стоїть пам'ятник, який називається "Полум'я Надії". Цей скромний чорний камінь з полум'ям, що горить нагорі, яке запалила королева Єлизавета, не тільки вшановує відкриття інсуліну Ф.Бантінгом, але також нагадує про всіх, хто страждав і страждає від цукрового діабету. Він також є нагадуванням про те, що інсулін допомагає підтримувати життя при діабеті, але не виліковує його повністю. І також він дає надію на те, що ліки скоро будуть знайдені.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки