"Але в Україні ми програємо": велика фармакологічна компанія похвалилася важливою "перемогою"

25,3 т.
'Але в Україні ми програємо': велика фармакологічна компанія похвалилася важливою 'перемогою'

Фармацевтичне підприємство "Біофарма" побудувало новий завод і чекає установки нового обладнання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент компанії Костянтин Єфименко.

Він вказує на "кредити під 20-22% на будівництво заводу", а також на те, що "компанії з ЄС контрактує обладнання тільки на умовах передоплати". "Ніяк не злоба обставини, а наша любов і віра рухають нас вперед! Любов до власної справи, віра в Україну і в її економічний потенціал", - додає президент компанії.

Єфименко уточнює, що вже розібрано паркан біля нового заводу, оскільки будівельні роботи закінчені і йде запуск технологічних систем. "Наші інженери чекають перше обладнання, яке почне монтуватися з грудня", - розповідає він.

Відео дня
"В Україні ми програємо": велика фармакологічна компанія похвалилася "перемогою"

"Протягом останніх трьох років, ми отримуємо дозвіл на експорт наших препаратів у період із березня по травень, коли вже третина року позаду. На тендерах, які проводить Україна, наші ціни в два рази нижче, але ми програємо тендери (справедливо сказати, що не ми програємо, а виграють компанії з ЄС, Японії, США)", - розповідає він.

Президент фармпідприємства також додає, що на заводі планують третє відвантаження препарату Альбумін в Індію.

"В Україні ми іноді програємо, не завжди в чесній боротьбі. Але в Індії виграємо. Поля різні, гравці одні й ті ж. (Я знаю, що так довго не буває, тому йдемо вперед). 09.09.2017 плануємо третю відвантаження в Індію . Крім наших традиційних ринків, у вересні ми плануємо поставки в Індію, Парагвай, Уганду, Шрі-Ланку і Монголію ", - додає він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у США з'явився "історичний" препарат проти раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки