Аж до безпліддя: лікарі назвали небезпеку Wi-Fi

48,8 т.
Аж до безпліддя: лікарі назвали небезпеку Wi-Fi

Експерти попереджають про небезпеку Wi-Fi роутера для здоров'я.

Як повідомляє Ladyhealth.com.ua, існує 6 різних станів, до яких призводить випромінювання від нього.

Пошкоджує ДНК яєчок

Опубліковане в 2016 році у журналі Journal of Chemical Neuroanatomy дослідження вивчило ефект тривалої дії радіочастотної радіації від Wi-Fi-роутера на різні органи щурів. Виявилося, що якщо більшість органів практично не зачіпається, то яєчка все ж отримують ушкодження. Вони мають підвищену чутливість перед радіочастотними хвилями.

Відео дня

Підвищує рівень окисного стресу

І ще одне дослідження в 2016 році в тому ж самому журналі дійшло до висновку про те, що тривалий електромагнітний вплив, до розряду якого відноситься і Wi-Fi-роутер, викликає підвищений рівень реактивних кисневих субстанцій та зниження антиоксидантного захисту організму. Це може призводити до окислювальних пошкоджень мозку і печінки.

Порушує розвиток нирок у плода

У 2004 році журнал Bioelectromagnetics опублікував дослідження, яке показало, що під впливом Wi-Fi у новонароджених щурів відмічається затримка з розвитком нирок.

Уповільнює рухливість сперматозоїдів

Опубліковане в журналі Fertility and Sterility у 2012 році дослідження показало, що Wi-Fi негативно впливає на рухливість сперматозоїдів. Такі висновки вчені зробили після того, як отримали зразки сперматозоїдів від 9 здорових чоловіків.

Викликає безсоння

Цілком можливо, що ваша безсоння не є результатом робочого стресу, а виникає через вплив Wi-Fi. У 2013 році вчені з'ясували, що Wi-Fi хвилі негативно впливають на мозок перебувають у стані сну щурів. Зокрема, вони порушували зміну фаз сну. Можливо, саме через це багато людей вимикають роутер ночами.

Викликає рак

Постійний вплив електромагнітних полів становить загрозу в плані розвитку раку. Ще в 1979 році дослідники довели, що померлі від раку діти жили в будинках, які отримували більш потужний вплив електромагнітних полів, порівняно з іншими будинками.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", на сьогодні жоден українець не застрахований від використання неякісного або фальсифікованого лікарського засобу, оскільки кількість неякісних ліків в Україні набагато більше, ніж звітує Державна служба лікарських засобів і обігу наркотиків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки