Biopharma Plasma розширює мережу донорських центрів в Україні

41,8 т.
Biopharma Plasma розширює мережу донорських центрів в Україні

Фармацевтична компанія "Біофарма"- це єдиний завод в Україні та Східній Європі, який виготовляє ліки з донорської плазми, розвиваючи мережу сучасних донорських плазмацентрів в українських містах. Препарати із плазми донорської крові унікальні тим, що містять цінні білки й антитіла, необхідні для підтримки організму людини навіть в критичних станах - при кровотечах, важких пораненнях, гемофілії, імунодефіциті, неврологічних, інфекційних та аутоімунних захворюваннях.

Відкриття нових центрів донорства плазми крові та виробництво препаратів має неабияке соціальне значення для України сьогодні, коли в країні триває війна. Нині потреба у препаратах з плазми зростає щодня, тому існує нагальна потреба збільшувати об'єми заготівлі плазми. Оскільки більшість плазмацентрів Biopharma Plasma розташовані на сході України, які часто потерпають від ракетних ударів, компанія має намір розширити мережу в Західній Україні.

Відео дня

Чому розширення мережі донорських центрів сьогодні - це необхідність?

Донорські центри Biopharma Plasma пропонують абсолютно безболісну й безпечну процедуру донації, яка триває не більше години. Тут перевіряють здоров'я донорів за десятками параметрів, тестуючи їх кров на наявність ВІЛ та гепатитів. Компанія пропонує інноваційні та безпечні технології, які роблять процедуру комфортною.

Адже донорство - це унікальна благодійна ініціатива, яка перш за все рятує чиєсь життя! До того ж в донорських центрах Biopharma Plasma є можливість задонатити отриману компенсацію в благодійні фонди, зокрема для допомоги постраждалим воїнам ЗСУ.

Компанія також піклується за здоров’я донорів, пропонуючи безкоштовний скринінг ПЛР на наявність ВІЛ, гепатитів В, С, загальний аналіз крові та безкоштовну консультацію лікаря-терапевта.

Нині плазмацентри Biopharma Plasma розташовані у кількох регіонах України. Київ, Кам'янське, Дніпро, Харків, Суми, Конотоп, Шостка, Хмельницький та Черкаси – міста, в яких можна стати донором. Для цього достатньо записатися на прийом у режимі онлайн або ж прийти у порядку живої черги та дотримуватися кілька днів здорової дієти.

Однак наразі ці центри не можуть повністю забезпечувати той об’єм плазми, необхідний сьогодні нашій країні в складних умовах війни.

"Потреба у препаратах з плазми зростає щодня, тому нам потрібно збільшувати об'єми заготівлі плазми. Більшість функціонуючих плазмацентрів Biopharma Plasma, на жаль, знаходяться на сході України вони постійно потерпають від ракетних обстрілів", - говорить директорка мережі плазмацентрів Biopharma Plasma Оксана Мулярчук.

Пані Оксана також зазначає, що чимало людей перемістилися зі східних регіонів на західні:

"Відповідно, ми маємо розширювати мережу, щоб збільшувати об'єми заготівлі, бути ближче до наших донорів, надаючи їм можливість донуватися у зручних місцях. Таким чином, ми вирішили відкривати більше центрів в Західній Україні та Полтаві. Це Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Рівне", - підкреслює Мулярчук.

Як ліки із донорської плазми рятують життя?

За словами пані Оксани, всі центри будуть зосереджені на те, щоб збирати плазму в донорів, щоб завод "Біофарма" міг повністю забезпечувати потребу в препаратах із плазми крові, яка помітно зросла у зв'язку з війною. Це препарати альбумін, 8 фактор, антирезусний імуноглобулін, Біовен.

Плазма крові містить білки та згортаючі речовини, які сприяють загоєнню пошкоджених кровоносних судин та зупинці кровотеч. Препарати з донорської плазми допомагають рятувати життя поранених воєнних, онкохворих, пацієнтів із хронічними гепатитами й складними кровотечами.

Сучасний інноваційний завод "Біофарма"- єдиний виробник в Україні та Східній Європі, який розробляє та виготовляє ефективні, якісні та дієві препарати з донорської плазми.

Донорська спільнота: підтримка для військових та важкохворих

Компанія "Біофарма" чи не єдина в Україні, яка створює всеукраїнську донорську спільноту, підтримуючи соціально важливу ідею, – рятувати життя людей у складні часи. Наразі у жодній країні світу немає повноцінних замінників донорської крові. Лише добровільне надання крові може допомогти тим, кому вона життєво необхідна.

Оскільки компанія забезпечує донорам компенсацію, її можна задонатити, допомагаючи військовим. У кожному регіоні донори-благодійники жертвують свої компенсації на допомогу військовим. У Києві, приміром, донори наразі збирають кошти на Tytanovi rehab - це реабілітаційний центр для військових із тяжкими ампутаціями.

До того ж донорство - це перевірка і захист свого здоров’я, адже донорам пропонується безкоштовний скринінг ПЛР на наявність ВІЛ, гепатитів В, С, загальний аналіз крові та безкоштовна консультація лікаря-терапевта.

Відкриття нових плазмацентрів в різних регіонах України не просто підтримує, а розвиває донорський рух по всій країні. Це дозволяє розробляти життєво необхідні, інноваційні препарати із плазми крові, так необхідні сьогодні людям із рідкісними хворобами крові, а також для відновлення організму після важких поранень і кровотеч.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки