Чим відрізняються лікарі в Україні та ЄС: доктор навів яскравий приклад

15,7 т.
Чим відрізняються лікарі в Україні та ЄС: доктор навів яскравий приклад

Українські лікарі не змогли посісти перше місце на європейських змаганнях екіпажів швидкої допомоги через надмірну готовність прийти на допомогу.

Показову історію повідав в ефірі ObozTV кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко. За його словами, в українців "не дуже тверезо у випадках НП працює голова - вона просто відключається, і людина йде".

"У Польщі проводився чемпіонат між швидкими допомогами європейських країн. Українська бригада посіла друге місце. А чому друге? Справа в тому, що однією з перших тез є - ти повинен запитати або у рятувальників, або у міліції, або у пожежних, чи можу я йти, мені нічого не загрожує? Тому що якщо докторська бригада піде туди, де є якась отруйна речовина, провід під напругою, можливість вибуху в машині, якась небезпека, то кількість жертв збільшиться", - повідав Сидоренко.

Відео дня

"У наших лікарів це не спрацювало - їм було дане завдання, і вони не думаючи пішли рятувати людей. Тільки за це вони посіли друге місце. Так роблять всі українці. Слава богу, ми така нація", - додав лікар.

Як повідомляв ObozTV, раніше кандидат медичних наук Юрій Жигарев дав прості поради українцям, як не захворіти на грип.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки