Десятки постраждалих: в Україні виявили небезпечну інфекцію

11,1 т.
Десятки постраждалих: в Україні виявили небезпечну інфекцію

В Нетішині, що на Хмельнитчині на сальмонельоз захворіло у 30 людей, 22 з них - діти.

В інфекційне відділення міста госпіталізовано 38 осіб, решта на амбулаторному лікуванні - повідомляє PodillyaNews.

Кишкова інфекція почала поширюватися з дитячого садочку комбінованого типу №6 "Райдуга". Першими постраждали троє дітей і один вихователь. Серед симптомів спостерігалися: жар, блювота, діарея і болі в животі.

Після цього на лабораторний аналіз з дитячого садка було направлено 84 проби харчових продуктів, води, а також змивів з об'єктів зовнішнього середовища.

Відео дня

За результатами дослідження сальмонела була виявлена ​​в пробах продуктів харчування, таких як: морква, яблука, капуста і овочеве рагу.

Крім того, за зразками змивів з зовнішнього середовища в блоках харчування вдалося виділити інфекцію на дошці, ніжці і столі, і в групах - на дверній ручці, дверях туалету і ручці водопровідного крана.

З метою боротьби з поширенням інфекції, в приміщеннях дитячого садка проведена дезінфекція, а за контактними особами встановлено медичний контроль.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL , в Україні з'явилися вакцини від грипу: де знайти і скільки коштують

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки