Сироватки від дифтерії немає: Комаровський озвучив тривожні дані про смертельну хворобу в Україні

Комаровський озвучив тривожні дані про дифтерію

Лікар-педіатр Євген Комаровський заявив, що в Україні залишилося максимум десять доз сироватки проти дифтерії, спалах якої спостерігається останнім часом.

Він розкрив правду в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" в п'ятницю, 22 листопада (щоб подивитися онлайн-трансляцію, доскрольте новину до кінця).

"Дифтерія лікується одними-єдиними ліками, які називається протидифтерійна сироватка. Незважаючи на те, що міністерці (Зоряні Скалецькій – Ред) навішали локшини на вуха, її немає. Реально у нас сироватки в Україні на лікування 10 важких випадків дифтерії. Та поки їх довезуть... Сироватки немає!" – сказав лікар.

Відео дня
Комаровський озвучив тривожні дані про дифтерію

Комаровський також поділився, що його пацієнтам довелося б, захворівши на дифтерію, їхати в Росію, де спокійно за нашим рецептом можна купити сироватку.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки