Епідемія масових отруєнь: на Буковині 6 людей потрапили до лікарні

9,0 т.
Епідемія масових отруєнь: на Буковині 6 людей потрапили до лікарні

У Чернівецькій області десять людей отруїлися під час святкування хрестин у ресторані.

Як повідомляє УНІАН, про це повідомив завідувач відділом Чернівецького обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України Юрій Падурару.

За його словами, 13 вересня після відвідування ресторану в селі Банилів-Підгірний Сторожинецького району до лікарів звернулися десять осіб зі скаргами на погіршення здоров'я. Шість із них були госпіталізовані, у всіх діагноз - "гастроентероколіт".

Через зафіксовані випадки отруєння у ресторані проводиться епідеміологічне розслідування.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", студенти, які проживають у гуртожитку Старобільського технікуму Луганського національного аграрного університету (с. Веселе Старобільського району) потрапили в інфекційне відділення лікарні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки