Руйнують мозок: з'ясувалась шкода популярних напоїв

12,7 т.
Руйнують мозок: з'ясувалась шкода популярних напоїв

У людей, які регулярно вживають газований напої, в два рази частіше, ніж у інших виявляється хвороба Альцгеймера і старече недоумство.

Попереднє дослідження співробітників університету Бостона показало, що часте пиття содової також призводить до зменшення об' єму мозку - повідомляє МедикФорум.

Крім того, вчені з'ясували, що систематичне вживання газованих напоїв призводить до цукрового діабету та погіршує стану м'язів.

Читайте: В Україні заборонили популярні препарати проти діабету

Ізраїльські колеги з університету Бен-Гуріона підтримали тему і в свою чергу заявили, що газовані напої шкодять практично всім системам людського організму.

Відео дня

Їх дослідження проводилося в декількох країнах світу. У наслідку вони визначили, що газована вода пригнічує кишкову мікрофлору, а значить чинить шкідливий вплив і на інші органи.

Дослідник, мікробіолог Аріель Кушмаро заявила, що газовані напої є токсичними для кишкових бактерій, а значить і для всіх органів і систем організму в цілому.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL , з'ясувалося, яка харчова добавка викликає рак

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки