Гени невідомі науці: вчені виявили новий загадковий вірус

Гени невідомі науці: вчені виявили новий загадковий вірус

На дні штучного озера Пампулья в бразильському в місті Белу-Орізонті вчені виявили раніше невідомий науці вірус 90% якого складається з невідомих науці генів.

Це підтвердив аналіз більше 8,5 тисячі геномів відомих інфекційних агентів, повідомляє портал Science Alert. Вірус приблизно у вісім разів більші за звичайних вірусів - його діаметр 80 нанометрів.

Вчені назвали його в честь Яри або Іари - водної королеви в бразильській міфології. Дослідники відзначили, що так званий яравірус нападає тільки на морських і прісноводних амеб.

Яравірус
Відео дня

"Кількість невідомих білків, з яких складається яравірус, показує мінливість вірусного світу, і те, який потенціал нових вірусних геномів ще належить відкрити", – розповіли фахівці.

Як писав OBOZREVATEL раніше, в Україні п'ять чоловік, які повернулися з Китаю, обстежують на наявність смертельного коронавіруса 2019 nCoV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки