Худий Кім Чен Ин налякав користувачів інтернету

52,6 т.
Худий Кім Чен Ин налякав користувачів інтернету

Користувач Reddit під ніком alfosn опублікував відредагований знімок лідера КНДР Кім Чен Ина, "скинувши" йому кілька кілограмів.

Як повідомляє Lenta.ru, автор також прокоментував знімок: "Худий Кім Чен Ин робить ситуацію з Північною Кореєю ще більш лякаючою".

Користувачі, які побачили фото, також стали коментувати фото лідера КНДР. "Звичайно, світова спільнота сприйняла б Північну Корею куди серйозніше, якби нинішній диктатор не був схожий на чортова персонажа Pixar", - зазначив один із користувачів.

Худий Кім Чен Ин налякав користувачів інтернету

Відео дня

Інші коментатори вирішили захистити Ина, зазначивши, що набирати вагу він почав у момент після вступу на посаду. Проте багато хто погодився, що політику слід потурбуватися про свій зовнішній вигляд.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", австралійські дослідники прийшли до висновку, що ті, хто сидять на дієті повинні спробувати збалансувати їхню калорійність харчування, щойно вони схудли, щоб підтримувати вагу і запобігати адаптивному термогенезу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки