Іграшка замість раку: лікарі дістали з британця дивний предмет

23,2 т.
Іграшка замість раку: лікарі дістали з британця дивний предмет

47-річному британському пацієнтові, якому діагностували рак легенів, пощастило: замість смертельної пухлини в його організмі виявився іграшковий дорожній конус.

Як повідомляє The Guardian, іграшка пробула в організмі чоловіка 40 років. Щоправда, у клініку він звернувся лише недавно: він скаржився на кашель, жовтий слиз і погане самопочуття протягом року.

Іграшка замість раку: лікарі дістали з британця дивний предмет

Спочатку медики припустили, що пацієнт, який нещодавно перехворів пневмонією і довго курив, захворів на рак. Однак під час бронхоскопії, яка була проведена для діагностики, вони зрозуміли, що це був "давно втрачений дорожній конус Playmobil", який пацієнт отримав на свій сьомий день народження.

Відео дня

Мініатюрний пластиковий конус довжиною близько 1 см був вилучений за допомогою біопсійних щипців.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", коли майстер манікюру побачила темну смугу посередині нігтя у своєї клієнтки, вона одразу зрозуміла, що це, швидше за все, маловідомий симптом раку шкіри і порадила звернутися до лікаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки