Коронавірус 2019 nCoV крокує по планеті: створена онлайн-карта поширення

Коронавірус 2019 nCoV крокує по планеті: створена онлайн-карта поширення

Дослідницький центр системних наук та інженерії Університету Джонса Хопкінса в США створив онлайн-карту, на якій в режимі реального часу можна відстежувати інформацію про поширення китайського коронавірусу 2019 nCoV.

Інформацію про випадки зараження збирають на основі даних Всесвітньої організації здоров'я, повідомили на сайті CSSE.

На онлайн-карті осередки позначені червоними колами. Їх розмір залежить від кількості хворих і померлих від коронавірусу.

За останніми даними, коронавірус виявили у 2 886 осіб, його жертвами стали вже понад 80. Від смертельної хвороби змогли вилікувати 59 осіб.

Карта поширення коронавірусу

Раніше OBOZREVATEL писав, що в понеділок, 27 січня, у Львові госпіталізували українського студента з підозрою на коронавірус 2019 nCoV. Хлопець напередодні повернувся з Китаю з підозрілими симптомами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки