МоваЯзык

/ Новини медицини

Коронавірус руйнується сам: український лікар розповів про ситуацію на популярному курорті Хайнань

37.3т
Читати матеріал російською

На популярному китайському курорті Хайнань, куди зараз масово їдуть українці, немає небезпеки заразитися новим коронавірусом.

Про це в аудіокоментарі, який опинився у розпорядженні OBOZREVATEL, розповів лікар нетрадиційної китайської медицини Олександр Ковбота з України.

"У Хайнані безпечно. Бо цей вірус вже досліджували. Ті випадки, про які пишуть, це не хайнаньські люди, а хубейські, які тікали і з собою принесли (хворобу. – Ред.). Їх просто закрили, ізолювали – і все, по всьому Хайнаню", – запевнив він.

Ковбота також наголосив, що коронавірус вже досліджували і навіть створили ліки проти нього, а також тест для визначення зараження. Як запевняє медик, за три-п'ять годин вірус можна виявити у крові людини, після чого хворого відразу ізолюють.

"По-друге, вірус слабкий, під дією температури до 50 градусів гине протягом 23-30 хвилин. По-третє, спирт 75% руйнує дію вірусу. І по-четверте, температура повітря вища від 20 градусів – він живе недовго і тут же починає руйнуватися. Тому на Хайнані, тут же температура повітря висока, вірус може руйнуватися сам собою. Тут немає ніякої перспективи розвитку", – додав лікар китайської медицини.

Наприкінці він зазначив, що аналогічно ситуація розвивалася і з тяжким гострим респіраторним синдромом (ТОРС), випадки якого навіть були діагностовані в Китаї.

"Тільки два місця в Китаї, де не було його, – це Хайнань і Тибет. Від ТОРС тоді у Китаї померло 900 осіб, а в Америці зараз від грипу – 6000. Тому нічого страшного. Приїздіть у гості", – заспокоїв туристів Ковбота.

Зазначимо, що Олександр Ковбота називає себе козаком-характерником, який став китайським цілителем. Він уже 13 років живе у Китаї, там же створив сім'ю. Має дружину-китаянку і сина. Лікар нетрадиційної медицини в КНР займається самопізнанням.

В Україні він закінчив Чорнобильське медичне училище і Київський державний університет імені Тараса Шевченка. Уже під час навчання чоловік захопився народною китайською медициною, яка офіційно визнається у КНР.

Коронавірус на Хайнані

Коронавірус на Хайнані

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • нагадаємо, на китайському курорті Хайнань, який набуває популярності серед українських туристів, зафіксували першу смерть від нового коронавірусу-2019-nCoV.

  • За даними комітету з охорони здоров'я провінції Хайнань, померла 80-річна жінка, що приїхала на курорт з Уханю.

  • Загалом кількість заражених новим коронавірусом 2019 nCoV сягнула 2794 осіб, загинули 80.

  • Вранці 26 січня стало відомо, що перший випадок захворювання новим коронавіруом (nCoV) з Китаю був зафіксований у Канаді.

  • Також nCoV дістався 25 січня до Австралії, Малайзії та Франції. При цьому в Національній комісії охорони здоров'я Китаю повідомили, що від смертельної пневмонії вдалося вилікувати 36 осіб.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
Місце
3
Коментарі
22
21
Смішно
6
Цікаво
3
Сумно
6
Треш

Блоги медицини