Українці в небезпеці: коронавірус дістався до популярного курорту

Українці в небезпеці: коронавірус дістався до популярного курорту

На популярному китайському курорті Хайнань, який набирає популярності серед українських туристів, зафіксували першу смерть від нового коронавірусу 2019-nCoV.

Про це повідомили в комітеті з охорони здоров'я провінції Хайнань. Тут померла 80-річна жінка, яка приїхала на курорт із Уханя.

Як стало відомо, станом на 7:00 27 січня на острові Хайнань підтверджений 31 епізод інфікування. Чотири людини перебувають у важкому стані. Лідирує за кількістю заражень туристичне місто Санья. Тут підтверджено 10 випадків, шестеро інфікованих перебувають у Хайкоу, у місті Ваньнін – семеро.

Відео дня

Нагадаємо, від коронавірусу в Китаї вже померли 80 осіб, кількість заражених досягла 2744.

Коронавірус дістався до Хайнаню

Як повідомляв OBOZREVATEL, в українському аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти пасажирів через коронавірус. Очевидці опублікували відео з літака.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки