Купатися чи ні? Названо небезпеку плавання в басейні

12,4 т.
Купатися чи ні? Названо небезпеку плавання в басейні

Плавальні басейни або водні ігрові майданчики можуть бути місцем проживання небезпечних для людини паразитів – криптоспоридий.

Про збільшення числа спалахів йдеться в звіті Центрів з контролю і профілактики захворювань США. Найпростіші Cryptosporidium є збудниками кишкових розладів. Про це повідомляє видання Science Alert.

Незважаючи на те, що в більшості випадків хвороба протікає легко і не потребує лікування, інфекція може становити серйозну небезпеку для людей з імунодефіцитом.

Криптоспоридіоз можна розпізнати за такими симптомами:

Відео дня
Плавання в басейні

Дослідники вважають, що найбільш частою причиною зараження є проковтування забрудненої води в місцях відпочинку.

Раніше MedOboz писав, що на Луганщині 27 людей потрапили до інфекційного відділення лікарні через отруєння після купання в місцевому озері.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки