Лікарі з'ясували, як спорт впливає на здібності до вивчення іноземних мов

18,1 т.
Лікарі з'ясували, як спорт впливає на здібності до вивчення іноземних мов

Процес вивчення іноземної мови може бути простий, якщо людина тренується під час навчання.

Як повідомляє The New Yourk Times, спільне новітнє дослідження вчених із Китаю та Італії показало, що для поліпшення роботи мозку потрібно активізувати фізичне тіло.

Фізичні вправи змінюють біологію мозку таким чином, що він стає більш податливим і сприйнятливим до нової інформації, або більш пластичним.

З віком людина втрачає частину здібностей до вродженому сприйняття мов. В областях мозку, відповідальних за мови, спостерігається істотне зниження пластичності. Тому, для більшості з нас, стає все важче вивчити іноземну мову.

Відео дня

У дослідженні взяли участь 40 китайських студентів різної статі, які безуспішно намагалися вивчити англійську. Дослідники поділили студентів на дві групи. Одна група повинна була вивчати мову класичним способом, а друга група доповнила вивчення фізичними навантаженнями.

Зокрема, студенти другої групи повинні були їздити на велотренажерах у середньому темпі починаючи за 20 хвилин до початку уроків.

Читайте: Як мотивувати себе зайнятися спортом: вчені назвали 4 доведених способу

Виявилося, що студенти-спортсмени з кожним тестом показували кращі результати, прогресуючи в іноземній мові з кожною сесією, на відміну від студентів першої групи.

Перші відриви в навчанні стали помітні тільки після декількох тижнів занять спортом.

Більш того, найбільш показовим став той факт, що через місяць після навчання, без попередньої підготовки і практики, групі спортсменів набагато легше було згадати все вивчене.

Ще одним важливим моментом стало те, що тренуючись піддослідні не просто запам'ятовували слова, а й розуміли, і успішно застосовували їх у мовленні.

Обом групам демонстрували нові слова на великих екранах із відповідними картинками. "Словникова сесія" включала в себе 40 слів із кількома повтореннями. Потім студентам дали короткий відпочинок і після нього - тестові завдання.

"Отримані результати свідчать про те, що фізична активність у процесі навчання покращує сам процес навчання", - говорить співавтор дослідження Сімоне Салфсіо, професор психології і лінгвістики в університеті Віта-Салюте Сан-Раффаеле в Мілані, Італія.

Однак, питання про те, чи впливають так само більш серйозні фізичні навантаження на мозок, залишається відкритим.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", батьки недооцінюють важливість спорту для здоров'я дітей

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки