Майбутнє української медицини: Богомолець назвала головну умову

14,4 т.
Ольга Богомолець

Українська медицина матиме майбутнє лише в тому випадку, якщо в країні введуть обов'язкове медичне страхування.

Про це під час марафону "Медична реформа. Ціна змін" на OBOZ TV розповіла голова парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

"Я наголошую, що єдине майбутнє - це введення обов'язкового медичного страхування. Воно дозволить зробити допомогу доступною і якісною. Тому цей погляд "зроби хоч щось" призведе до закриття медичних установ, звільнення людей", - сказала вона.

Майбутнє української медицини: Богомолець назвала головну умову

Відео дня

Ольга Богомолець

Богомолець наголосила, що не є противником медичної реформи, але уточнила, що вона повинна здійснюватися в іншому вигляді.

"Міністерство пропонувало своїм законом легалізувати співоплати... А що робити тим, у кого немає грошей на співоплати? Кому ми робимо краще? Саме тому я виступала проти цього закону. З огляду на те, що у лікарів впаде навантаження, вони масово поїдуть за кордон... Якщо зарплати не будуть підняті лікарям, то реформу буде ні з ким робити", - наголосила вона.

Як повідомляв "Обозреватель", екс-заступник міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський назвав головні проблеми української медицини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки