Медична реформа: стало відомо, коли потрібно обрати сімейного лікаря

31,3 т.
Медична реформа: стало відомо, коли потрібно обрати сімейного лікаря

В Україні кампанія з вибору лікаря первинної допомоги почнеться з квітня 2018 року.

Як повідомили в українському Міністерстві охорони здоров'я, до цього часу підписання декларацій про вибір лікаря відбувається в пілотному режимі.

У відомстві пояснили, що це зроблено для того, щоб у лікарів був час навчитися користуватися функціоналом і протестувати електронну систему охорони здоров'я.

Також стало відомо, що комунальні заклади первинної допомоги протягом 2018 року повинні реорганізуватися в некомерційні комунальні підприємства.

Відео дня

Уточнюється, що лише медичні установи в статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", установам першої медичної допомоги України в першому півріччі 2018 роки доведеться пройти процес реорганізації з бюджетних на комунальні некомерційні підприємства.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки