Медики назвали продукт, який "вбиває" тягу до шкідливої ​​їжі

25,7 т.
Медики назвали продукт, який 'вбиває' тягу до шкідливої ​​їжі

Нове дослідження дозволило вченим заявити про те, що включення волоських горіхів у регулярний раціон харчування ефективно допомагає побороти тягу до вживання шкідливої ​​їжі.

Як повідомляє Медікфорум, волоські горіхи містять речовини, що впливають на конкретні зони мозку.

У цьому переконалися співробітники Медичного центру Beth Israel Deaconess у Бостоні. "Волоські горіхи допомагають дотримуватися правильного харчування, зменшуючи тягу до їжі і сприяючи тривалому відчутті ситості", - заявили вони.

При залученні скануючої мозкової активності апаратури було встановлено, що вживання волоських горіхів підвищує активність у ділянці мозку, пов'язаному з контролем. Таким чином, люди, які вживали горіхи, ставали більш дисциплінованими в ситуаціях зі спокусою нездоровою їжею у вигляді гамбургерів і солодощів.

Відео дня

Також було встановлено, що після вживання волоських горіхів люди довго не відчували голоду, який би змушував їх накидатися на їжу, вважаючи за краще щось більш ласе і калорійніше.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", надлишок марганцю в організмі, який міститься у шпинаті, молюсках, горіхах та інших продуктах, може сприяти зростанню бактерій золотистого стафілокока.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки