Медики назвали продукти, які викликають рак у чоловіків

23,0 т.
Медики назвали продукти, які викликають рак у чоловіків

Чоловікам лікарі рекомендують повністю відмовитися від шашлику.

Як повідомляє Медікфорум, саме в його "піджареній" скоринці занадто багато канцерогенів, які завдають непоправної шкоди здоров'ю. Смажена курка теж потрапила в список заборонених для чоловіків продуктів.

На думку вчених, занадто часте вживання цього продукту може порушити діяльність чоловічих гормонів. У свою чергу, це може призвести до зміни фігури за жіночим типом, появою гінекомастії, при якій починає рости молочна залоза, збільшенням маси тіла, особливо в області живота, емоційними і психічними розладами, зниженням статевого потягу та еректильною дисфункцією і високими ризиками захворіти на рак.

Відео дня

Любителям бутербродів з ковбасою також необхідно бути обережними. З тієї причини, що білий хліб знижує потенцію, а ковбаса містить канцерогени і багато солі, які погано впливають на роботу серця.

Чоловікам також варто відмовитися від м'ятних чаювань і жуйок з ментолом, оскільки м'ята заспокоює весь організм і впливає на потенцію. Також негативно впливає на чоловічий організм куріння. Вчені говорять про те, що не тільки харчування впливає на здоров'я, але і, в цілому, образ життя.

Однак їжа є одним із важливих факторів, що впливають на загальний тонус організму і самопочуття людини в будь-якому віці.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у дітей жінок, які під час вагітності вживали мало м'яса, підвищена вірогідність зловживання сигаретами, коноплями та алкоголем.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки