Медики розповіли, як щільний сніданок впливає на серце

14,3 т.
Медики розповіли, як щільний сніданок впливає на серце

Іспанські вчені прийшли до висновку про те, що звичка снідати працює як профілактика інфаркту: у людей, які регулярно їдять вранці, знижений ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Як повідомляє Медикфорум, дослідження, під час якого було зроблено такий висновок, проводилося Центром серцево-судинних захворювань Carlos III (CNIC).

Результати нового дослідження говорять про те, що перший за день прийом їжі повинен бути досить щільним і калорійним. За умови регулярності такого сніданку зменшується ймовірність розвитку небезпечних судинних захворювань.

У свою чергу, відмова від сніданку або занадто убогий сніданок можуть сприяти несприятливим процесам у судинних тканинах, констатували вчені. "Люди, чий сніданок містить менше 5% від рекомендованого щоденного споживання калорій, у середньому мають вдвічі більше шансів отримати атеросклеротичні ураження", - повідомляється в доповіді про цей проект.

Відео дня

Коментуючи свою знахідку, фахівці відзначили, що саме нехтування правилами здорового харчування останнім часом стало провідною причиною серцево-судинних захворювань.

Такі "класичні" фактори загрози здоров'ю міокарда, як куріння, високий рівень холестерину і відсутність фізичної активності відійшли на другий план у порівнянні з впливом нездорового харчування.

Відзначимо, що дієтологи зі США запропонували ідею двох сніданків за ранок як профілактики стрункості і здоров'я. На їхню думку, включення в раціон другого, не надто калорійного сніданку ефективно захищає від нападів голоду і переїдання протягом дня.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", всього одна порція вівсяної каші в день може значно поліпшити здоров'я людини і "перевернути" здоров'я цілої нації.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки