Міністр охорони здоров'я Тунісу помер під час забігу проти раку

8,2 т.
Міністр охорони здоров'я Тунісу помер під час забігу проти раку

Міністр охорони здоров'я Тунісу помер від серцевого нападу після участі в благодійному марафоні, який організували для боротьби з раком.

Як повідомляє Бі -Бі-Сі, 56-річний Слім Чакер впав, пробігши 500 метрів дистанції, і помер у військовому госпіталі, заявили в міністерстві охорони здоров'я.

Прем'єр-міністр Юссеф Чахед заявив, що втратив брата і колегу, який помер "під час благородного гуманітарного акту".

Марафон проводили в приморському місті Набуль у неділю, щоб зібрати кошти для будівництва дитячої клініки боротьби з раком. Чакера призначили міністром охорони здоров'я у минулому місяці.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", надлишок марганцю в організмі, який міститься у шпинаті, молюсках, горіхах та інших продуктах, може сприяти зростанню бактерій золотистого стафілокока.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки