Вчені знайшли вірус, який вбиває рак

42,3 т.
Вчені знайшли вірус, який вбиває рак

Вірус Сенека-Валлі допомагає знищити клітини раку, попередньо інфікувавши їх.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Отаго Нової Зеландії. За словами експертів, це дослідження допоможе створити новий метод лікування злоякісних пухлин, передає EurekAlert!.

Як з'ясувалося, вірус Сенека-Валлі зв'язується із білковим рецептором ANTXR1, який розташований на поверхні дефектних клітин. При цьому ANTXR2, характерний для здорових тканин, залишається недоторканим інфекційним агентом.

Відео дня

Вчені заговорили про створення методу застосування вірусу, під час якого в організмі не розвивається стійкість до нього. Для цього потрібно змінити агент так, щоб залишилася частина із ANTXR1, і прибрати те, на що реагує імунна система людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб уникнути раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки