Вчені знайшли вірус, який вбиває рак

36,2 т.
Вчені знайшли вірус, який вбиває рак

Вірус Сенека-Валлі допомагає знищити клітини раку, попередньо інфікувавши їх.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Отаго Нової Зеландії. За словами експертів, це дослідження допоможе створити новий метод лікування злоякісних пухлин, передає EurekAlert!.

Читайте: Допомагає імунітету: вчені назвали новий спосіб боротьби з раком

Як з'ясувалося, вірус Сенека-Валлі зв'язується із білковим рецептором ANTXR1, який розташований на поверхні дефектних клітин. При цьому ANTXR2, характерний для здорових тканин, залишається недоторканим інфекційним агентом.

Відео дня

Вчені заговорили про створення методу застосування вірусу, під час якого в організмі не розвивається стійкість до нього. Для цього потрібно змінити агент так, щоб залишилася частина із ANTXR1, і прибрати те, на що реагує імунна система людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб уникнути раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки