МЗУ передали військовим та лікарям 13 "швидких", придбаних у межах ініціативи UNITED24

МЗУ передали військовим та лікарям 13 'швидких', придбаних у межах ініціативи UNITED24

Ще 13 автомобілів швидкої медичної допомоги відправилися до лікарів та військових в різних регіонах України.

МЗУ придбали ці автомобілі на замовлення Міністерства охорони здоров’я України за донорські кошти, зібрані у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського UNITED24.

Зокрема, "швидкі" поїхали до військово-медичних клінічних центрів Центрального, Західного, Південного та Північного регіонів, головного військового клінічного госпіталю, а також до дитячої лікарні "Охматдит", центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської, Чернігівської, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей.

Відео дня

Придбані автомобілі оснащені всім необхідним для евакуації та порятунку людей: апаратом ШВЛ, капнографом, дефібрилятором, монітором тиску крові, електрокардіографом, портативним пульсоксиметром, глюкометром, небулайзером, пологовим комплектом, дихальним реанімаційним мішком тощо.

"13 "реанімацій на колесах" типу С на загальну вартість понад 36 млн грн, закуплені завдяки UNITED24, допоможуть нашим медикам та військовим врятувати ще більше життів. UNITED24 – платформа, яка об'єднує всіх, хто підтримує нашу країну в тяжкі часи цієї жорстокої війни. І ця підтримка втілюється у конкретних речах, які тут і зараз допомагають нам тримати медичну систему та надавати медичну допомогу тим, хто її потребує, за будь-яких умов. Кожен донат – надзвичайно важливий і я щиро вдячний всім, хто стоїть разом з нами за перемогу цінностей всього цивілізованого світу", – сказав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

"Наша головна мета – захист здоров'я українців. Тож ми продовжуємо забезпечувати заклади охорони здоров’я спеціалізованим транспортом, щоб вони мали змогу оперативно надавати необхідну медичну допомогу тим, хто її потребує. Через повномасштабну війну, розв’язану рф, у лікарень існує постійна потреба в оновленні автопарку. Цього разу ми передали 13 "швидких", які поїхали в різні куточки України", – додав генеральний директор МЗУ Едем Адаманов.

У свою чергу, головний фельдшер обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Херсонської обласної ради Костянтин Трубієнко, який був присутній під час прийняття АМШД, повідомив, що на Херсонщину поїхала одна карета швидкої допомоги.

"Цей автомобіль стане в нагоді при транспортуванні важких хворих і постраждалих внаслідок мінно-вибухових травм, які зараз дуже часто відбуваються у нас в місті та по всій Херсонській області. На даний час вже постраждало від обстрілів 11 автомобілів, і деякі з них взагалі не підлягають відновленню. І нам потрібно постійно оновлювати парк для того, щоб можна було продовжувати працювати", – зазначив Костянтин Трубієнко.

Загалом у межах ініціативи UNITED24 Медзакупівлі України закупили та передали лікарням 218 автомобілів швидкої медичної допомоги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки