МоваЯзык

/ Новини медицини

На Україну насувається нова епідемія: як врятуватися

Епідемія грипу в Україні очікується у жовтні, а завершення сезону - у травні 2019 року.

"Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, які, ймовірно, циркулюватимуть в Україні у новому епідсезоні, є: вірус, подібний A/Michigan/45/2015 (H1N1) pdm09; вірус, подібний A/Singapore/INFIMH-16-0019/2016 (H3N2); вірус, подібний B/Colorado/06/2017", - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що в Україні вже підготувалися до нового сезону і перереєстрували вакцини.

"Для епідсезону 2018-2019 року в Україні очікується наявність трьох вакцин від грипу. Одна з них уже зареєстрована в Україні, друга вакцина завершила процес спеціалізованої експертизи реєстрації, матеріали щодо третьої вакцини перебувають на розгляді у Державному експертному центрі", - сказано у повідомленні.

Українці зможуть за власний рахунок придбати вакцину в аптеці і зробити щеплення в лікарнях. До продажу препарати будуть доступні протягом вересня.

"МОЗ України зі свого боку провів необхідні дії, щоби вакцини вчасно з’явилися в аптеках і кожен громадянин міг без зайвого клопоту забезпечити собі надійний захист. Це дозволить попередити важкі ускладнення від грипу та знизити захворюваність", - повідомила заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина.

У відомстві нагадали, що в Україні щорічно реєструється близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких становлять грип та ГРВІ. При цьому вакцинація все ще залишається низькою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, епідемічний поріг минулого сезону грипу був перевищений на 27%.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Вакцинація в Україні та світі" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
14
13
Смішно
12
Цікаво
20
Сумно
4
Треш

Блоги медицини